Španělsko
Tenerife
Flamingo Beach Mate

Tenerife Flamingo Beach Mate ****

Flamingo Beach Mate sídlí v srdci Playa de las Americas na jedné z nejnádhernějšich pláží, na jihu Tenerife.

Klub je s výhledem na pohádkový přístav Puerto Colon a, kde můžete vidět nádherné jachty a čluny a krásný záliv. Středisko má 18 studií pro dvě osoby, 64 jednoložnicových apartmánů, 22 dvojlůžkových a 3 deluxe jednoložnicových apartmánů s výhledem na oceán. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň, ložnici, obývací pokoj, televize, koupelna, WC, telefon, rádio,a soukromou terasu.

Z většiny je výhled na nedaleký ostrov La Gomera. Ve středisku je dále k disposici bazén, vířivka, restaurace, bar, stolní tenis, prádelna sauna a pára. Na dobu Vašeho pobytu je možné zajistit polopenzi, cena se pohybuje kolem 110 euro za týden ú dospělá osoba. Plážová promenáda je na skok od resortu a nabízí množství nádherných restaurací, teras, barů a kaváren. Možnost jak se přesouvat je autobusová doprava (nejbližší zastávka je vzdálená asi 50 metrů) anebo pronájem automobilů přímo na recepci.

K dispozici je též nádherný vláček, který jezdí po celém městě.

Přečtěte si reakce na ckrecenze.cz nebo skymnadovolenou.cz

Řekli o nás

Děkujeme našim klientům za slova chvály a dlouhodobou důvěru.

“Chtěli bychom poděkovat za bezproblémové zprostředkování naší dovolené, ochotu řešit naše přání navíc a hlavně poctivé a korektní jednání, které v dnešní době není vždy běžné. Jen maličkost, jestli by šlo něco udělat nebo klinty upozornit. Vybavení kuchyně bylo slabší, nám chyběl velký hrnec a cedník… Naši sousedi zase postrádali otvírák.”

p. Vávra (navštívil Seefeld)

“Byli jsme v Maďarsku v hotelu Repce v Bucku. Dovolená se nám vydařila. Hotel byl přímo v areálu lázní, které byly velmi pěkné. Jakožto starší klienti jsme ocenili, že tam nebylo dvacet tobogánů a velký ruch, naopak klid a příjemný relax. Dík, vycestujeme s vámi znovu. Chválíme příjemné jednání.”

Honza (navštívil Maďarsko)

“Chtěl bych touto cestou poděkovat do Czech holiday center do Kutné Hory za zajištění báječné reklamní dovolené do Seefeldu. Prostředí tohoto městečka a okolí nás naprosto okouzlilo. Hotel byl útulný a čistý. Rádi využijeme vašich služeb i v budoucnu. ”

Římanovi (navštívil Seefeld)

“S touto cestovnkou máme zkušenost celkem dobrou, byli jsme s nimi ´v Rakousku a na Slovensku. Celkový průběh rezervace a zajištění dovolené byl bez problémů. V obou případech jsme byli také velmi spokojeni s ubytováním. V Rakousku to byl Amadeus Radstadt a na Slovensku Residence club Donovaly. Původně jsme do toho Radstatu nechtěli jet, ale pracovnice z rezervačního oddělení mě ukecali a udělali dobře, ještě jim za to dlužím lahvinku. Přejeme další spokojené klienty.”

Petr (navštívil Radstadt)

“Zdravím z Loun, o víkendu jsme se vrátili z dovolené v Seefeldu. Dovolená se nám velmi vydařila. Bydleli jsme v hotelu Hochegg, v klidné části města. Hotel je průměrné úrovně, ovšem okolí a služby tam, to je fantazie. Dovolenou jsme absolvovali od Czech holiday center ze zkušebního programu. Jednalo se o již druhou dovolenou. Zejména bychom rádi pochválili vstřícný přístup paní Tomkové z rezervačního oddělení, která nám skvěle poradila. Těšíme se na další.”

Řehákovi (navštívil Seefeld)