Česko
Nová Pec
Nova Lake resort

Nová Pec Nova Lake resort

Nova Lake Resort je rekreační resort s apartmány v obci Nová Pec, malé obci nacházející se v trojúhelníku mezi hranicemi s Rakouskem a Německem.

Nová Pec je od jara do podzimu atraktivní místo pro výlety na kolech, výlety lodí po teplé Vltavě, rybaření nebo pro dlouhé procházky přírodou, s bezpočtem zajímavých míst v okolí. Namátkou – Plešné jezero s památníkem A. Stiftera na vrcholku.    

V zimě si můžete skvěle zalyžovat v rakouské lyžařské oblasti Hochficht (28 km od Nové Pece) či se vydat na běžky do rakouského Schönebenu (12 km od Nové Pece). SKI bus staví nedaleko od resortu.

Apartmány na Šumavě až pro 6 osob

Apartmány jsou komfortně vybaveny, včetně plně vybavené kuchyně. Satelit a přístup na rychlý internet. Ve sklepě jsou připravené úložné prostory pro kola. Objevte Nova Lake Resort - ubytování Šumava

Nabízíme tyto typy apartmánů:

  • Přízemní apartmány pro 2-4 osoby – s obývacím pokojem s krbem a kuchyňským koutem, s jednou ložnicí, s terasou.
  • Mezonetové apartmány pro 4-6 osob – s kuchyní a obývacím pokojem dole, a s jednou či dvěma ložnicemi v patře. Některé z těchto apartmánů mají i balkon a krb.
  • Ke každému apartmánu náleží sklep pro lyže. Parkování je přímo před jednotlivými budovami.

Objevte novou lokalitu pro Vaši dovolenou. Přejeme Vám příjemný pobyt.

Přečtěte si reakce na ckrecenze.cz nebo skymnadovolenou.cz

Řekli o nás

Děkujeme našim klientům za slova chvály a dlouhodobou důvěru.

“Chtěli bychom poděkovat za bezproblémové zprostředkování naší dovolené, ochotu řešit naše přání navíc a hlavně poctivé a korektní jednání, které v dnešní době není vždy běžné. Jen maličkost, jestli by šlo něco udělat nebo klinty upozornit. Vybavení kuchyně bylo slabší, nám chyběl velký hrnec a cedník… Naši sousedi zase postrádali otvírák.”

p. Vávra (navštívil Seefeld)

“Byli jsme v Maďarsku v hotelu Repce v Bucku. Dovolená se nám vydařila. Hotel byl přímo v areálu lázní, které byly velmi pěkné. Jakožto starší klienti jsme ocenili, že tam nebylo dvacet tobogánů a velký ruch, naopak klid a příjemný relax. Dík, vycestujeme s vámi znovu. Chválíme příjemné jednání.”

Honza (navštívil Maďarsko)

“Chtěl bych touto cestou poděkovat do Czech holiday center do Kutné Hory za zajištění báječné reklamní dovolené do Seefeldu. Prostředí tohoto městečka a okolí nás naprosto okouzlilo. Hotel byl útulný a čistý. Rádi využijeme vašich služeb i v budoucnu. ”

Římanovi (navštívil Seefeld)

“S touto cestovnkou máme zkušenost celkem dobrou, byli jsme s nimi ´v Rakousku a na Slovensku. Celkový průběh rezervace a zajištění dovolené byl bez problémů. V obou případech jsme byli také velmi spokojeni s ubytováním. V Rakousku to byl Amadeus Radstadt a na Slovensku Residence club Donovaly. Původně jsme do toho Radstatu nechtěli jet, ale pracovnice z rezervačního oddělení mě ukecali a udělali dobře, ještě jim za to dlužím lahvinku. Přejeme další spokojené klienty.”

Petr (navštívil Radstadt)

“Zdravím z Loun, o víkendu jsme se vrátili z dovolené v Seefeldu. Dovolená se nám velmi vydařila. Bydleli jsme v hotelu Hochegg, v klidné části města. Hotel je průměrné úrovně, ovšem okolí a služby tam, to je fantazie. Dovolenou jsme absolvovali od Czech holiday center ze zkušebního programu. Jednalo se o již druhou dovolenou. Zejména bychom rádi pochválili vstřícný přístup paní Tomkové z rezervačního oddělení, která nám skvěle poradila. Těšíme se na další.”

Řehákovi (navštívil Seefeld)