Dominikánská republika
Puerto Plata
Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa

Puerto Plata Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa ****

Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa je ráj v Karibiku obklopený tropickými palmami a křišťálově modrým mořem.

Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa splní všechny vaše představy o vysněné dovolené. Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa se nachází na severním pobřeží Dominikánské Republiky, v blízkosti klidného zálivu a překrásné pláže Cofresi v Puerto Plata, přibližně 10 minut od centra města.

Sportovní, kulturní aktivity střediska a blízkého okolí

Bazén, posilovna, vodní lyžování, výlety a půjčovny vybavení pro potápění a podmořské rybaření. Je zde i golf a golfová škola, tenis a tenisová škola, půjčovna automobilů, možnost hlídání dětí, prádelna, směnárna, zdravotnické zařízení 24 hodin denně, organizování svateb a svatebních cest, diskotéka, restaurace, nákupní centrum s obchody. Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa nabízí také lekce tance, aerobiku a plážového voleybalu.

Vybavení apartmánů Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa obsahuje

88 jedno a dvouložnicových apartmánů s výhledem na horské masivy nebo překrásnou hotelovou zahradu a bazén. Vkusně vybavené, klimatizované apartmány se skládají z obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, ložnice a terasy.

Atraktivní program all inclusive

Zahrnuje uvítací koktejl, týdenní koktejl party, všechna jídla a svačiny, neomezený výběr nealkoholických a alkoholických nápojů, domácí víno servírované k obědu nebo k večeři, denní programy u bazénu v několika jazycích – aerobik, volejbal, půjčení kol na jednu hodinu denně, stolní hry, večerní zábavné programy a show, vodní sporty: kajak, windsurfing na hodinu týdně, klub pro děti otevřený denně pro děti od 4 do 12 let, tenis na hodinu denně, bazén, lehátka a osušky k bazénu a na pláž, tělocvična, doprava k 9-ti jamkovému golfovému hřišti Los Mangos.

Přečtěte si reakce na ckrecenze.cz nebo skymnadovolenou.cz

Řekli o nás

Děkujeme našim klientům za slova chvály a dlouhodobou důvěru.

“Chtěli bychom poděkovat za bezproblémové zprostředkování naší dovolené, ochotu řešit naše přání navíc a hlavně poctivé a korektní jednání, které v dnešní době není vždy běžné. Jen maličkost, jestli by šlo něco udělat nebo klinty upozornit. Vybavení kuchyně bylo slabší, nám chyběl velký hrnec a cedník… Naši sousedi zase postrádali otvírák.”

p. Vávra (navštívil Seefeld)

“Byli jsme v Maďarsku v hotelu Repce v Bucku. Dovolená se nám vydařila. Hotel byl přímo v areálu lázní, které byly velmi pěkné. Jakožto starší klienti jsme ocenili, že tam nebylo dvacet tobogánů a velký ruch, naopak klid a příjemný relax. Dík, vycestujeme s vámi znovu. Chválíme příjemné jednání.”

Honza (navštívil Maďarsko)

“Chtěl bych touto cestou poděkovat do Czech holiday center do Kutné Hory za zajištění báječné reklamní dovolené do Seefeldu. Prostředí tohoto městečka a okolí nás naprosto okouzlilo. Hotel byl útulný a čistý. Rádi využijeme vašich služeb i v budoucnu. ”

Římanovi (navštívil Seefeld)

“S touto cestovnkou máme zkušenost celkem dobrou, byli jsme s nimi ´v Rakousku a na Slovensku. Celkový průběh rezervace a zajištění dovolené byl bez problémů. V obou případech jsme byli také velmi spokojeni s ubytováním. V Rakousku to byl Amadeus Radstadt a na Slovensku Residence club Donovaly. Původně jsme do toho Radstatu nechtěli jet, ale pracovnice z rezervačního oddělení mě ukecali a udělali dobře, ještě jim za to dlužím lahvinku. Přejeme další spokojené klienty.”

Petr (navštívil Radstadt)

“Zdravím z Loun, o víkendu jsme se vrátili z dovolené v Seefeldu. Dovolená se nám velmi vydařila. Bydleli jsme v hotelu Hochegg, v klidné části města. Hotel je průměrné úrovně, ovšem okolí a služby tam, to je fantazie. Dovolenou jsme absolvovali od Czech holiday center ze zkušebního programu. Jednalo se o již druhou dovolenou. Zejména bychom rádi pochválili vstřícný přístup paní Tomkové z rezervačního oddělení, která nám skvěle poradila. Těšíme se na další.”

Řehákovi (navštívil Seefeld)