Španělsko
Fuerteventura
Atlantic Garden

Fuerteventura Atlantic Garden

Resort Atlantic Garden se nachází v blízkosti centra Corralejo, na Fuerteventuře, na dosah od nádherného Národního parku s písečnými dunami a jen pár minut chůze od místní pláže.

Fuerteventura je nejdelší a druhý nejrozlehlejší (1659 km2) z Kanárských ostrovů. Pobřeží ostrova je 136,13 km dlouhé. Vzdálenost, která dělí Fuerteventuru od pobřeží Afriky, je o něco menší než 100 km. Hlavním městem ostrova je Puerto del Rosario (přístav růží). Turistickým cílem se ostrov stal jako poslední ze všech Kanárských ostrovů, proto je cestovním ruchem ještě relativně nedotčen.

Klima Fuerteventura má stejně jako ostatní Kanárské ostrovy příjemné a mírné klima. Srážky bývají velmi nízké, prší většinou pouze v květnu a v září a jedná se spíše o krátkodobé přeháňky. Průměrná roční teplota činí 20° C a teplotní rozdíly mezi létem a zimou jsou neobyčejně malé. Proto je také Fuerteventura cílem turistů z celé Evropy, zejména v zimě, v době od listopadu do dubna.

Náš resort Atlantic Garden se nachází v blízkosti centra Corralejo, na Fuerteventuře, na dosah od nádherného Národního parku s písečnými dunami a jen pár minut chůze od místní pláže. Nedaleko se nachází množství restaurací a barů, nabízející širokou škálu místní i mezinárodní kuchyně ve dne i v noci.Vy, kteří rádi nakupujete, najdete prakticky vše v naší blízkosti. Jen 50 metrů po cestě je nejbližší autobusová zastávka, odkud jezdí autobusy do většiny destinací na ostrově. I přesto, že se Atlantic Garden nachází v blízkosti srdce Corralejo, kde je množství kaváren, barů a diskoték, nabízí tento resort klidnou a pohodovou dovolenou. Jestli se rozhodnete pro relaxační dovolenou strávenou u bazénu, na pláži anebo preferujete nákupy a výlety, tady najdete obojí! Všechny apartmány mají vlastní terasu, plně vybavenou kuchyň, koupelnu, ložnici nebo obývací pokoj.

Přečtěte si reakce na ckrecenze.cz nebo skymnadovolenou.cz

Řekli o nás

Děkujeme našim klientům za slova chvály a dlouhodobou důvěru.

“Chtěli bychom poděkovat za bezproblémové zprostředkování naší dovolené, ochotu řešit naše přání navíc a hlavně poctivé a korektní jednání, které v dnešní době není vždy běžné. Jen maličkost, jestli by šlo něco udělat nebo klinty upozornit. Vybavení kuchyně bylo slabší, nám chyběl velký hrnec a cedník… Naši sousedi zase postrádali otvírák.”

p. Vávra (navštívil Seefeld)

“Byli jsme v Maďarsku v hotelu Repce v Bucku. Dovolená se nám vydařila. Hotel byl přímo v areálu lázní, které byly velmi pěkné. Jakožto starší klienti jsme ocenili, že tam nebylo dvacet tobogánů a velký ruch, naopak klid a příjemný relax. Dík, vycestujeme s vámi znovu. Chválíme příjemné jednání.”

Honza (navštívil Maďarsko)

“Chtěl bych touto cestou poděkovat do Czech holiday center do Kutné Hory za zajištění báječné reklamní dovolené do Seefeldu. Prostředí tohoto městečka a okolí nás naprosto okouzlilo. Hotel byl útulný a čistý. Rádi využijeme vašich služeb i v budoucnu. ”

Římanovi (navštívil Seefeld)

“S touto cestovnkou máme zkušenost celkem dobrou, byli jsme s nimi ´v Rakousku a na Slovensku. Celkový průběh rezervace a zajištění dovolené byl bez problémů. V obou případech jsme byli také velmi spokojeni s ubytováním. V Rakousku to byl Amadeus Radstadt a na Slovensku Residence club Donovaly. Původně jsme do toho Radstatu nechtěli jet, ale pracovnice z rezervačního oddělení mě ukecali a udělali dobře, ještě jim za to dlužím lahvinku. Přejeme další spokojené klienty.”

Petr (navštívil Radstadt)

“Zdravím z Loun, o víkendu jsme se vrátili z dovolené v Seefeldu. Dovolená se nám velmi vydařila. Bydleli jsme v hotelu Hochegg, v klidné části města. Hotel je průměrné úrovně, ovšem okolí a služby tam, to je fantazie. Dovolenou jsme absolvovali od Czech holiday center ze zkušebního programu. Jednalo se o již druhou dovolenou. Zejména bychom rádi pochválili vstřícný přístup paní Tomkové z rezervačního oddělení, která nám skvěle poradila. Těšíme se na další.”

Řehákovi (navštívil Seefeld)