Německo
Gemund
Ferienwohnpark

Gemund Ferienwohnpark

Rekreační středisko Gemünder Ferienwohnpark Salzberg se nachází ve známé oblasti Eifel v Německu, v nádherné oblasti Porýní.

Lázeňské město Gemünd, které obklopují hluboké lesy a velká jezera, je známé a turisticky velmi přitažlivé město. Nabízí se Vám bohaté možnosti sportovního využití, např. cyklistika, golf, jízda na koních, lyžování, tenis, turistika, windsurfing a mnoho dalších. Je to také ideální místo k řadě poznávacích výletů, v okolí můžete navštívit množství historických památek, hradů a zámků, nebo podniknout výlety autem do nedalekého Kolína nad Rýnem, bývalé západoněmecké metropole Bonnu, či do blízkých sousedních zemí Belgie, Holandska, Lucemburska a Francie.

Několik desítek minut autem se od našeho rekreačního střediska nachází obrovský dětský zábavní park Phantasialand, který Vám a Vašim dětem vřele doporučujeme navštívit, protože je to opravdu kouzelné místo, snad přemístěno z pohádek do našeho reálného světa. Jeden den zde opravdu uběhne rychle, a Vaše děti budou chtít toto místo znovu navštívit. V rekreačním středisku Gemünder Ferienwohnpark Salzberg Vám bude k dispozici možnost sauny (pro členy zdarma) a solária.

Všechny apartmány v rekreačním středisku mají oddělené ložnice, vybavené stylovým dřevěným nábytkem. Velká koupelna s toaletou a sprchovým koutem je provedena s německou pečlivostí. Prostorný obývací pokoj s kuchyňskou částí obsahuje mj. satelitní televizi, hifi věž s CD přehrávačem, jídelní stůl s židlemi, konferenční stolek, pohovku, dvě křesla. Také zde najdete kvalitní dřevěný nábytek. Moderní kuchyně obsahuje mj. velkou lednici, mikrovlnou troubu, kávovar a nádobí které můžete při své dovolené potřebovat. Všechny apartmány mají větší terasu.

Ať už budete při této dovolené aktivně sportovat, poznávat západní kultury a jejich historii, nebo třeba jenom relaxovat, toulat se nádhernou přírodou a odpočinkem nabírat sílu pro Vaši práci, jsme si stoprocentně jisti, že Vám z této dovolené zůstanou krásné zážitky na celý život.

Přečtěte si reakce na ckrecenze.cz nebo skymnadovolenou.cz

Řekli o nás

Děkujeme našim klientům za slova chvály a dlouhodobou důvěru.

“Chtěli bychom poděkovat za bezproblémové zprostředkování naší dovolené, ochotu řešit naše přání navíc a hlavně poctivé a korektní jednání, které v dnešní době není vždy běžné. Jen maličkost, jestli by šlo něco udělat nebo klinty upozornit. Vybavení kuchyně bylo slabší, nám chyběl velký hrnec a cedník… Naši sousedi zase postrádali otvírák.”

p. Vávra (navštívil Seefeld)

“Byli jsme v Maďarsku v hotelu Repce v Bucku. Dovolená se nám vydařila. Hotel byl přímo v areálu lázní, které byly velmi pěkné. Jakožto starší klienti jsme ocenili, že tam nebylo dvacet tobogánů a velký ruch, naopak klid a příjemný relax. Dík, vycestujeme s vámi znovu. Chválíme příjemné jednání.”

Honza (navštívil Maďarsko)

“Chtěl bych touto cestou poděkovat do Czech holiday center do Kutné Hory za zajištění báječné reklamní dovolené do Seefeldu. Prostředí tohoto městečka a okolí nás naprosto okouzlilo. Hotel byl útulný a čistý. Rádi využijeme vašich služeb i v budoucnu. ”

Římanovi (navštívil Seefeld)

“S touto cestovnkou máme zkušenost celkem dobrou, byli jsme s nimi ´v Rakousku a na Slovensku. Celkový průběh rezervace a zajištění dovolené byl bez problémů. V obou případech jsme byli také velmi spokojeni s ubytováním. V Rakousku to byl Amadeus Radstadt a na Slovensku Residence club Donovaly. Původně jsme do toho Radstatu nechtěli jet, ale pracovnice z rezervačního oddělení mě ukecali a udělali dobře, ještě jim za to dlužím lahvinku. Přejeme další spokojené klienty.”

Petr (navštívil Radstadt)

“Zdravím z Loun, o víkendu jsme se vrátili z dovolené v Seefeldu. Dovolená se nám velmi vydařila. Bydleli jsme v hotelu Hochegg, v klidné části města. Hotel je průměrné úrovně, ovšem okolí a služby tam, to je fantazie. Dovolenou jsme absolvovali od Czech holiday center ze zkušebního programu. Jednalo se o již druhou dovolenou. Zejména bychom rádi pochválili vstřícný přístup paní Tomkové z rezervačního oddělení, která nám skvěle poradila. Těšíme se na další.”

Řehákovi (navštívil Seefeld)