Španělsko
Tenerife
Club Marino

Tenerife Club Marino ***

Středisko je situováno v klidné, tiché lokalitě na jižní straně ostrova Tenerife.

Oblasti Costa del Silencio a Las Galletas nabízejí dostatek zázemí a vyžití, přístav, promenádu, písečno-valounovou pláž, koupání při skalách, vodní sporty, proslulou Montanu Amarillu (Žlutá skála) oblíbenou nejen pro plavání a šnorchlování, ale i pro báječné potápěčské podmínky. Restaurace, bary a obchody naleznete v blízkém dosahu pěší chůze od střediska.

V Clubu Marina na Vás čeká tým konzultantů a specialistů na dovolené se zábavným programem speciálně vytvořeným tak, aby se o Vás postarali během dovolené, ať už ji chcete prožívat aktivně nebo pouze relaxačně. Ve středisku naleznete příjemný centrální bazén a skvělou restauraci.

Apartmány jsou vybaveny prostorným obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, oddělenou ložnicí, moderně zařízenou kuchyní a koupelnou. Každý z apartmánů má i vlastní terasu se stolem a židlemi a výhledem na moře.

Přečtěte si reakce na ckrecenze.cz nebo skymnadovolenou.cz

Řekli o nás

Děkujeme našim klientům za slova chvály a dlouhodobou důvěru.

“Chtěli bychom poděkovat za bezproblémové zprostředkování naší dovolené, ochotu řešit naše přání navíc a hlavně poctivé a korektní jednání, které v dnešní době není vždy běžné. Jen maličkost, jestli by šlo něco udělat nebo klinty upozornit. Vybavení kuchyně bylo slabší, nám chyběl velký hrnec a cedník… Naši sousedi zase postrádali otvírák.”

p. Vávra (navštívil Seefeld)

“Byli jsme v Maďarsku v hotelu Repce v Bucku. Dovolená se nám vydařila. Hotel byl přímo v areálu lázní, které byly velmi pěkné. Jakožto starší klienti jsme ocenili, že tam nebylo dvacet tobogánů a velký ruch, naopak klid a příjemný relax. Dík, vycestujeme s vámi znovu. Chválíme příjemné jednání.”

Honza (navštívil Maďarsko)

“Chtěl bych touto cestou poděkovat do Czech holiday center do Kutné Hory za zajištění báječné reklamní dovolené do Seefeldu. Prostředí tohoto městečka a okolí nás naprosto okouzlilo. Hotel byl útulný a čistý. Rádi využijeme vašich služeb i v budoucnu. ”

Římanovi (navštívil Seefeld)

“S touto cestovnkou máme zkušenost celkem dobrou, byli jsme s nimi ´v Rakousku a na Slovensku. Celkový průběh rezervace a zajištění dovolené byl bez problémů. V obou případech jsme byli také velmi spokojeni s ubytováním. V Rakousku to byl Amadeus Radstadt a na Slovensku Residence club Donovaly. Původně jsme do toho Radstatu nechtěli jet, ale pracovnice z rezervačního oddělení mě ukecali a udělali dobře, ještě jim za to dlužím lahvinku. Přejeme další spokojené klienty.”

Petr (navštívil Radstadt)

“Zdravím z Loun, o víkendu jsme se vrátili z dovolené v Seefeldu. Dovolená se nám velmi vydařila. Bydleli jsme v hotelu Hochegg, v klidné části města. Hotel je průměrné úrovně, ovšem okolí a služby tam, to je fantazie. Dovolenou jsme absolvovali od Czech holiday center ze zkušebního programu. Jednalo se o již druhou dovolenou. Zejména bychom rádi pochválili vstřícný přístup paní Tomkové z rezervačního oddělení, která nám skvěle poradila. Těšíme se na další.”

Řehákovi (navštívil Seefeld)